تبلیغات
سایت خبری پرسپولیس تهران|Home - جزئیات قرارداد سلیمی و حدادی
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
نظر سنجی
poll
نتیجه بازی پرسپولیس و داماش؟


 سلام به دوستان
از اینکه در نظر سنجی وبلاگ شرکت
کردید تشکر می کنیم

آرشیو
Archiv
برچسب ها
tags
لینک دونی

جزئیات قرارداد سلیمی و حدادی - یکشنبه 29 مرداد 1391
 دسته بندی :

 به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، قویترین مرد جهان که امروز (شنبه) با حضور در باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد به توافق رسیده بود. عصر امروز قراردادش را با باشگاه به امضا رساند.

سلیمی هم برای فصل جاری رقابت‌های وزنه‌برداری لیگ کشور و هم برای فصل بعدی این لیگ یعنی تا سال 1392 برای پرسپولیس وزنه می‌زند. او همچنین علاوه بر رقابت‌های داخلی، در بازی‌های بین‌المللی هم با باشگاه پرسپولیس طرف قرارداد است.

رویانیان در جلسه امروز با سلیمی توافق کرد قهرمان المپیک لندن تا پایان فصل 92 رقابت‌های وزنه‌برداری به عنوان کاپیتان تیم وزنه‌برداری باشگاه پرسپولیس وزنه بزند و برای تشکیل تیم کامل برای فصل آینده باشگاه را همراهی کند.

سلیمی که ظهر امروز به همراه کوروش باقری سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در باشگاه حضور یافته بود، عصر امروز قرارداد رسمی را امضا کرد.

او در رقابت های قهرمانی آسیا که اردیبهشت ماه سال 92 برگزار می­‌شود و همچنین مسابقات قهرمانی جهان تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و این باشگاه علاوه بر حمایت مالی در زمینه جذب اسپانسر نیز او را همراهی خواهد کرد.

در قرارداد سلیمی بابت شکستن رکورد جهان نیز پاداشهایی در نظر گرفته شده است. سلیمی تا پایان سال 92 در تمامی مسابقات داخلی و خارجی تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

** حدادی با نام پرسپولیس در لیگ جهانی الماس

حدادی که پنجشنبه هفته گذشته مذاکرات خود را با باشگاه انجام داده و به توافقات لازم هم دست یافته بود، امروز (شنبه) با حضور در دفتر محمد رویانیان قرارداد نهایی خود را به امضا رساند.

ورزشکار موفق کشورمان که در بازی‌های 2012 لندن برای نخستین بار در تاریخ المپیک، ایران را در رشته دوومیدانی صاحب مدال کرد امروز پس از نشست با سردار رویانیان به عضویت باشگاه پرسپولیس درآمد.

دارنده مدال نقره رشته پرتاب دیسک المپیک لندن چه در رقابت‌های داخلی و چه در تورنمنت‌های بین‌المللی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و به نمایندگی از این باشگاه به میدان می رود.

حدادی سه‌شنبه این هفته برای شرکت در رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس (Diamond League) عازم سوئیس خواهد شد و در صورت فراهم شدن مسائل مربوط به ویزای شنبه هفته آینده به بیرمنگام انگلیس خواهد رفت و پس از آن به تهران بازمی‌گردد. ضمن اینکه بعد از چند روز مجددا برای شرکت در مرحله ششم لیگ الماس دوومیدانی (Diamond League) ایران را ترک خواهد کرد و عازم بروکسل می شود.

مسابقات قهرمانی دوومیدانی لیگ کشور نیز از شهریور آغاز می‌شود و حدادی به عنوان ورزشکار باشگاه پرسپولیس در این بازی‌ها شرکت خواهد کرد.

حدادی در مدت قرارداد در تمامی مسابقات داخلی و خارجی تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

قرارداد احسان حدادی تا خرداد سال آینده اعتبار دارد.


نویسنده : milad kheirkhah   نظرات |