تبلیغات
سایت خبری پرسپولیس تهران|Home - رویانیان: از کوروش باقری و بنا درس گرفتم
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
نظر سنجی
poll
نتیجه بازی پرسپولیس و داماش؟


 سلام به دوستان
از اینکه در نظر سنجی وبلاگ شرکت
کردید تشکر می کنیم

آرشیو
Archiv
برچسب ها
tags
لینک دونی

رویانیان: از کوروش باقری و بنا درس گرفتم - یکشنبه 29 مرداد 1391
 دسته بندی :

محمد رویانیان در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره جذب بهداد سلیمی و احسان حدادی دو ورزشکار افتخار آفرین ایران در المپیک گفت: این کار کوچکی بود که ما برای حمایت از قهرمانان در رشته های ورزشی دیگر انجام دادیم و به همه اعلام می کنیم باشگاه پرسپولیس فقط مختص به فوتبال نیست.

وی ادامه داد: همانطور که قبلا هم گفته بودیم در رشته‌های کشتی، وزنه‌برداری و دو و میدانی تیم‌داری می کنیم جلساتی با آقایان خطیب، رضا زاده و داوری روسای فدراسیون این رشته‌ها برگزار کردیم و ضمن اعلام آمادگی خود برای حضور در لیگ این رشته‌ها از آنها خواستیم در این زمینه همکاری لازم را با ما به عمل بیاورند. باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد فقط در فوتبال فعال باشد. در روزهای اخیر مشاهده شد که باشگاه به طور وسیع در کارهای فرهنگی مشارکت داشت.

رویانیان گفت: باشگاه ما حمایت تمامی کودکان زیر 3 سال شیرخوارگاه‌های استان تهران را بر عهده گرفت و قرار شد بازیکنان با استعداد و بی‌سرپرستی که در چنین مراکزی نگهداری می‌شوند به آکادمی باشگاه راه پیدا کنند. همچنین همراه با بازیکنان تیم به زندان اوین رفتیم و تنی چند از زندانیان را در این شب‌های عزیز آزاد کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با بیان اینکه وظیفه خودم دانستم در رشته‌های افتخار آفرین تیم‌داری کنیم، گفت: ما تصمیم گرفتیم در رشته‌های افتخار آفرینی که در المپیک برای ایران مدال‌آوری کردند تیم‌داری کنیم و این کمترین اقدام باشگاه پرسپولیس در این زمینه است. این رشته‌ها باعث افتخار ما در المپیک لندن بوده‌اند. خیلی‌ها می‌گفتند که در ورزش ما فاصله بین رشته‌ها زیاد شده و از برخی رشته‌ها دیگر حمایت نمی‌شود. من به عنوان مدیرعامل پرطرفدارترین باشگاه آسیا وظیفه خودم دانستم وارد کار شوم و این تیم‌ها را در باشگاه تشکیل دهیم. در همین زمینه از روسای فدراسیون‌ها تشکر می‌کنم. ما به نمایندگی از 30 میلیون هوادار باشگاه این کار را انجام دادیم. این اقدام باعث غرور ما و در راستای تحکیم قدرت ورزش کشور در میادین بین‌المللی است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ادامه داد: سلیمی که به عضویت باشگاه ما درآمد تیم نداشت. وقتی دیدیم او بازیکن آزاد است بلافاصله سلیمی را به خدمت گرفتیم و به او ماموریت دادیم که از الان تا فصل بعدی رقابت‌های قهرمانی وزنه‌برداری به عنوان کاپیتان تیم در پرسپولیس مشغول باشد.

رویانیان درباره حدادی هم گفت: کسب نخستین مدال ورزش ایران در رشته دو و میدانی در تاریخ المپیک افتخار و اتفاق بزرگی بود که حدادی برای کشور رقم زد. متاسفانه او هم تیم نداشت و مسائل مالی مانع از حضور او در تیمی شده بود. ما او را به عضویت پرسپولیس درآوردیم. حدادی از معدود ورزشکاران و شاید تنها ورزشکار ایرانی باشد که در لیگ‌های جهانی شرکت می‌کند. متاسفانه به خاطر تحریم‌های خصمانه ای که علیه ایران صورت گرفته است، اسپانسر لباس ورزشی حدادی در اقدامی ناشایست حمایت خود را از او قطع کرده است. اما ما ایشان را برای حضور در لیگ جهانی تحت حمایت باشگاه پرسپولیس درآوردیم.

رویانیان در پایان گفت: من از کوروش باقری و محمد بنا درس گرفتم. اعتراف می‌کنم که چیزهایی که تا الان در ورزش دیده بودم خوب نبود اما این روزها مسائلی دیدم که واقعا خوب و ارزشمند بود و درس‌های زیادی از آنها گرفتم. خیلی خوشحالم که در آستانه عید سعید فطر این دو قهرمان ملی و با اخلاق را به پرسپولیس آوردیم و جذب این دو نفر را به هواداران خوب و پرشمار باشگاه هدیه می‌کنیم. فوتبال ویترین باشگاه ماست اما همانطور که رشته‌هایی مثل کشتی و وزنه‌برداری در ورزش ما جایگاه خاصی دارند در باشگاه پرسپولیس نیز از موقعیت ویژه‌ای برخوردارند.


نویسنده : milad kheirkhah   نظرات |