تبلیغات
سایت خبری پرسپولیس تهران|Home - رکورد جالب افندی در لیگ قهرمانان آسیا/ 10 بازی ، 6 پیروزی، بدون شکست
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
نظر سنجی
poll
نتیجه بازی پرسپولیس و داماش؟


 سلام به دوستان
از اینکه در نظر سنجی وبلاگ شرکت
کردید تشکر می کنیم

آرشیو
Archiv
برچسب ها
tags
لینک دونی

رکورد جالب افندی در لیگ قهرمانان آسیا/ 10 بازی ، 6 پیروزی، بدون شکست- شنبه 12 فروردین 1391
 دسته بندی :


مرجع خبری پرسپولیس : مصطفی دنیزلی که به همراه تیم های پرسپولیس و پاس در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته یکی از رکوردداران این مسابقات محسوب می شود.

 

مصطفی دنیزلی که نتایج خوبی را با پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان گرفته است یک رکورد جالب را برای خودش ثبت کرده است. او در بین مربیان تیم های ایرانی که در لیگ قهرمانان حضور دارند یکی از پر افتخارترین ها است.


مرجع خبری پرسپولیس : مصطفی دنیزلی که به همراه تیم های پرسپولیس و پاس در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته یکی از رکوردداران این مسابقات محسوب می شود.   مصطفی دنیزلی که نتایج خوبی را با پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان گرفته است یک رکورد جالب را برای خودش ثبت کرده است. او در بین مربیان تیم های ایرانی که در لیگ قهرمانان حضور دارند یکی از پر افتخارترین ها است.   دنیزلی در ده بازی در لیگ قهرمانان تا به حال هیچ شکستی را متحمل نشده است. او که تیمش در این فصل لیگ قهرمانان تا به حال 2 بازی مقابل الهلال و الشباب انجام داده است 6 برد در کارنامه دارد و  4 بازی هم به نتیجه مساوی رسیده است.   دنیزلی به همراه پرسپولیس موفق شده این تا اینجای رقابت های لیگ قهرمانان یک برد و یک تساوی را به دست بیاورد.  

نویسنده : armin rahmani   نظرات |