تبلیغات
سایت خبری پرسپولیس تهران|Home - حاشیه های مسابقه پرسپولیس و پاس همدان / تکمیلی
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
نظر سنجی
poll
نتیجه بازی پرسپولیس و داماش؟


 سلام به دوستان
از اینکه در نظر سنجی وبلاگ شرکت
کردید تشکر می کنیم

آرشیو
Archiv
برچسب ها
tags
لینک دونی

حاشیه های مسابقه پرسپولیس و پاس همدان / تکمیلی - شنبه 12 فروردین 1391
 دسته بندی :

مرجع خبری پرسپولیس : در حاشیه بازی دوستانه پرسپولیس و پاس همدان درگیری بین بازیکن پاس همدان و مدافع بورکینافاسویی پرسپولیس انجام شد.


تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف پاس همدان رفت که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید.

مرجع خبری پرسپولیس : در حاشیه بازی دوستانه پرسپولیس و پاس همدان درگیری بین بازیکن پاس همدان و مدافع بورکینافاسویی پرسپولیس انجام شد.


تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف پاس همدان رفت که حاشیه‌های این بازی را در زیر می‌خوانید.ترکیب پرسپولیس در نیمه اول: معمارزاده - ممدوتال - شیث رضایی - نصرتی - شکوری - آقازمانی - مازیار زارع - بادامکی - فشنگچی - غلامرضا رضایی و وحید هاشمیان

ترکیب پرسپولیس در نیمه دوم: اودوکیچ - کنعانی - شیری - نورمحمدی - شکوری - پولادی - نوری - علی‌عسگر - فشنگچی - غلامرضا رضایی و هادی نوروزی

* در این دیدار تدارکاتی پرسپولیس با لباس قرمز رنگ و پاس همدان با لباس سبز به میدان آمدند.

* سرگردانی هواداران در نوع خود جالب بود با توجه به اینکه دنیزلی اعلام کرده که تمرینات تنها 48 ساعت قبل از بازی پست درب‌های بسته است اما 6 روز مانده به بازی پرسپولیس و الغرافه قطر باز هم هواداران با مشکلاتی روبرو هستند. در بازی امروز ابتدا هواداران اجازه حضور در ورزشگاه را نیافتند. سپس با پادرمیانی برخی افراد وارد ورزشگاه شدند و پس از دقایقی کوتاه از ورزشگاه به بیرون هدایت شدند.

* بازی امروز در هوایی بارانی برگزار شد.

* علی کریمی اختصاصی تمرین کرد.

* خوش و بش بگوویچ و دنیزلی مربیان دو تیم و بازیکنان نیز در ابتدا و انتهای بازی در نوع خود جالب بود.

* بازی امروز با توجه به شرایط زمین کمی به خشونت کشیده شده بود تا حدی که داور بارها مجبور شد تا از کارت زرد خود استفاده کند. در دقایق پایانی داور یک پنالتی را که روی هادی نوروزی خطا شد نگرفت و همین موضوع باعث اعترض‌هایی از سوی پرسپولیسی‌ها شد. البته در طول بازی به دلیل برخی از سوت‌های اشتباه هر دو تیم به قضاوت داور اعتراض داشتند.

* دقایقی از بازی امروز زیر نورافکن‌های ورزشگاه برگزار شد.

* وزش باد شدید در عملکرد دو تیم تاثیراتی داشت.

* درگیری بازیکن پاس همدان با دوتال نیز در نوع خود جالب بود. بازیکن پاس همدان در صحنه‌ای که دوتال بر روی او خطا کرد به مدافع پرسپولیس بی‌احترامی کرد. همین موضوع باعث شد تا داور کارتی به بازیکن پاس همدان نشان دهد. البته پس از دقایقی کش و قوس این ماجرا پایان یافت.

*  دنیزلی نیز بر روی نیمکت مدام در حال یادداشت‌برداری بود.

* تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 11 فردا پیگیری خواهد شد.سرخپوشان پایتخت در سومین دیدار خود در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در قطر به مصاف الغرافه خواهند رفت.

 

نویسنده : armin rahmani   نظرات |