تبلیغات
سایت خبری پرسپولیس تهران|Home - اولین حریف ملی در سال ۹۱
تبلیغات
ADS
موضوعات
Category
دوستان
Ferends
آمار سایت
Site info
  بازدید امروز : نفر
  بازدید دیروز : نفر
  كل بازدید : نفر
  بازدید ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
نظر سنجی
poll
نتیجه بازی پرسپولیس و داماش؟


 سلام به دوستان
از اینکه در نظر سنجی وبلاگ شرکت
کردید تشکر می کنیم

آرشیو
Archiv
برچسب ها
tags
لینک دونی

اولین حریف ملی در سال ۹۱ - پنجشنبه 10 فروردین 1391
 دسته بندی :

  بازی با نیجریه در تهران
سایت خبری پرسپولیسی نیوز: روزنامه ی چاپ نیجریه از رویارویی تیمهای ملی این کشور و تیم ملی ایران در روز ۱۸ آپریل(سی فروردین) سال

جاری خبر داد.

در همین رابطه کریس گرین رییس کمیته فنی فدراسیون فوتبال نیجریه به سایت اینترنتی این روزنامه گفت: “ما پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری یک دیدار دوستانه دریافت کردیم. اکنون در حال مطالعه بر روی این پیشنهاد هستیم و در کوتاه ترین زمان ممکن تصمیممان را خواهیم گرفت.”


این رسانه نیجریه ای محل برگزاری این دیدار دوستانه را تهران اعلام کرده است. تیم ملی نیجریه در ماه آپریل اردویی در ابوظبی امارات خواهد داشت که در جریان این اردو برابر تیم ملی مصر دیدار دوستانه ای هم برگزار خواهد کرد. نیجریه در آخرین رده بندی فیفا در جایگاه نهم برترین تیمهای قاره آفریقا است.

این تیم درحال حاضر در رده بندی جهانی در رتبه ۵۷ قرار دارد. ایران و نیجریه قرار بود حدود دو سال پیش به مصاف هم بروند اما به یک باره فدراسیون فوتبال نیجریه اعلام کرد تیم ملی این کشور حاضر نیست با تیم ملی ایران بازی کند.

پس از این اتفاق، فدراسیون فوتبال ایران علیه نیجریه به فیفا شکایت کرد که فدراسیون بین المللی فوتبال، این کشور را به پرداخت ۲۵۰ هزار دلار محکوم کرد اما هیچگاه خبری مبنی بر پرداخت این غرامت از سوی نیجریه به ایران در رسانه های دو کشور منتشر نشد.


نویسنده : milad kheirkhah   نظرات |